historia

Niemieckie obozy śmierci na terenach okupowanej Polski.

Przyglądając się ostatnio retoryce niemieckich mediów w sprawie niby omyłkowo stwierdzeń iż obozy zagłady stworzone przez Niemców w czasie II wojny światowej były ,,polskie” to istny absurd i celowe działania mające na celu przekłamywanie historii.

Lublin 2008-07-08

Majdanek – niemiecki obóz koncentracyjny w Lublinie.

Wielu mieszkańców Gminy Izbica podczas II wojny światowej została wywieziona, więziona i mordowana w niemieckich obozach koncentracyjnych. Sam przykład ludności Izbicy pokazuje, że Niemcy na wspomnianych terenach dopuściła się zbrodni przeciwko ludzkości w wymiarze dotychczas nieznanym. Jak można niby omyłkowo twierdzić i pisać o ,,polskich obozach zagłady”?! Jak można nie mieć odwagi powiedzieć jasno i wyjaśnić dlaczego Niemcy postanowili lokować tego typu obiekty mordu na ternach Polski? Bo wszędzie blisko, łatwiej przemieszczać ludność? Oczywiście, że to nie prawda! Zrobiono to dlatego by dziś właśnie zakłamywać historie! Polskie akcje z bilbordami o prawdzie historycznej, które przemieszczają się po terenach Niemiec powinny przynieść skutek i zawstydzić niemieckie media!

Znajdujemy się w momencie kiedy to na terenach Polski znajdują się bataliony armii Amerykańskiej związanym z sojuszem NATO a czytając, że żołnierze Niemieccy będą stacjonować w innych krajach jak Estonia czy Litwa poczułem ulgę ,, raz już u nas byliście, dziękuję”.

Pamiętam to co opowiadali mi ludzie, którzy przeżyli Majdanek to było najgorsze co człowiek może zrobić drugiemu człowiekowi i to w imię czego? Imperializmu? Nazizmu? Fanaberiami jednego psychopaty?

Mobilny baner „Death Camps Were Nazi German” pod siedzibą ZDF.

Polska pamięta i nigdy nie zapomni a my Polacy mamy prawo mieć żal i powody do nieufności! Żal, że przez mordercze działania dzieci nie miały ojców i matek! Śmierć przez rozstrzelanie była marzeniem przy tym co potrafiono robić innym! Dziś nadchodzi czas kiedy to musimy liczyć na siebie własny potencjał i armię! Historia pokazała, że nasze położenie geograficzne i historyczne zawsze będzie powodem do wrogiej retoryki. Mieli odwagę bez skrupułów mordować to niech mają odwagę powiedzieć ,,tak było nasze obozy zagłady na terenach Polski” Gdy czytam informacje, że rodzina niemiecka domaga się odszkodowania za utracony majątek na terenie dzisiejszej Polski to krew w żyłach się burzy! Nie dajmy się im licytować to Polska i inne okupowane kraje powinny zlicytować Niemcy za straty wojenne!

Artykuł ten poświęcam tylko i wyłącznie retoryce mediów Niemieckich i ich podejściu do tak delikatnego tematu. Na takich działaniach zwykli obywatele Polscy i Niemieccy tracą najwięcej. Budowana więź od zakończenia II wojny światowej zaczyna się sypać.

%d bloggers like this: