Bez kategorii

Nikt nie ma pomysłu na Polskę!

Już niebawem wybory do Europarlamentu. Następnie Polscy wyborcy zmierzą się z wyborami krajowymi. Mimo, że PiS ma władzę większość osób uważa że nie o taką Polskę sobie wymarzyli.

Jeśli ktoś uważa, że w Europie jesteśmy kopani w tyłek to ma rację. Jesteśmy kopani za coś i za nic… za to, że nie chcemy się ugiąć przed zachodem. Każdy z nas widzi w Unii Europejskiej Niemcy! Niemcy, które narzucają swoją politykę przy pomocy pazia Europy Donalda Tuska. Jak to Polak, Polakowi wilkiem?! Tego Pana Trudno nazwać Polakiem czy nawet obywatelem Polskim. Swoje działania kieruje pod naporem Niemiec i raczej reprezentuje interesy Niemiec niż Polski.

Baner MaxiTrade - platforma inwestycyjna

Antypolonizm w Unii Europejskiej.

Polska jest taką dobrą strefą buforową dla Ukraińców i Rosjan. Naszym jedynym zadaniem jest powstrzymanie naporu ludności ze strony krajów wschodnich. Mało kto wie, że do Unii więcej wkładamy niż ,,wyciągamy,,. Dlaczego nikt w Unii Europejskiej nie pochwali Polski za przyjęcie ponad miliona obywateli ukraińskich? Cisza? Oszem, bo to o tym mówić nie wolno! Wolno za to obwiniać Polaków, że nie chcą przyjąć imigrantów z Syrii, krajów Bliskiego Wschodu oraz Afryki.

Taaa!

Trzeba Polskę poniżać na arenie międzynarodowej za łamanie Konstytucji oraz zmiany w Trybunale Konstytucyjnym choć Niemcy te zmiany już dawno wprowadzili…. mało kto zdaje sobie sprawę, że znaczna część krajów Europejskich również wyłania sędziów przy pomocy parlamentu. To parlament decyduje o nominacji i obsadzaniu sędziów.

Czy ktoś się zgodzi ze stwierdzeniem, że słaba Polska to silna Europa? Dla karierowiczów Unii Europejskiej to właśnie słaba Polska jest gwarantem sukcesu Unii Europejskiej.

Czy czas pomyśleć, by wyjść z UE? Oczywiście, że nie! To czas, by pokazać, że Polska jest liczącym się krajem na arenie międzynarodowej. Polska ma być silna i zjednoczona! Polska powinna mieć najsilniejszą armię! Polska gospodarka powinna rozwijać się przy pomocy Polskich spółek! Koniec reprywatyzacji! Polska powinna eksportować i spalać Polski węgiel a nie Niemiecki! Polska powinna tworzyć koalicję z takimi krajami jak Węgry, Litwa, Łotwa oraz Estonia. Nasz rząd powinien odnowić relację z Białorusią tak aby otworzyć nowe rynki zbytu dla Polskiej żywności.

Łukaszenka ma zawitać do Polski? Niech zawita? Ktoś powie, napisze ,,dyktator,, to jedyny przywódca na świecie, który karze płacić nierobom i nie zezwala na pasożytowanie i żerowanie na innych! Czy na Białorusi ktoś robi sobie zdjęcie w celi? Wybaczcie, ale na Białorusi je się lepiej w szpitalach niż w Polsce a gorzej w więzieniach jak w naszym kraju! Niech Łukaszenka przyjedzie do Polski i nauczy naszych co i komu i ile się należy!

USA nie pomoże! Polska licz na siebie!

Czas poważnie pomyśleć o Polskich zbrojeniach. My obywatele Polscy powinniśmy się zbroić nawet we własnych domach. Niech ktoś się w końcu obudzi i da obywatelom możliwość uzyskania pozwolenia na broń palną!

Zresztą… zakazy, nakazy i pozwolenia?! Demokracja to… imitacja. Mamy mnóstwo żołnierzy amerykańskich w Polsce i co z tego wynika? W oczach świata nie jesteśmy w stanie się obronić a nasz kraj jest traktowany jak kolonia. Jak tak dalej pójdzie zostaniemy wmieszani w konflikt a my oberwiemy pierwsi. Pamiętajmy, że Amerykanie nigdy nie walczą u siebie. Zawsze walczą z dala od własnego kraju.

Pomysł na Unię Europejską?!

Jest bardzo prosty. Nigdy nie kiwać głową, stawiać twarde warunki i budować relacje z krajami po za Unią Europejską. Zbroić się i likwidować zachodnią konkurencję. Musimy mieć w nosie zakazy i nakazy Unii Europejskiej. Robić swoje i budować potęgę gospodarczą. Głośno protestować przed ACTA 2, która chce zamknąć gęby małym twórcom i i wzmocnić potęgi medialne w Europie.

Trzeźwe myślenie Unii Europejskiej…

Pseudo filtracja ma na celu blokowanie negatywnych opinii i uniemożliwia prowadzenie debaty. Tylko największe korporacje dostaną możliwość kontroli internetu. Przyjdzie czas kiedy zechcecie zorganizować protest w słusznej dla Was sprawie a wasze zasięgi nagle spadną do zera tylko dlatego, że filtr uzna, że to łamanie praw autorskich. Ilu artystów wybiło się tylko dlatego, że ich dzieła zastały powielane i udostępniane przez setki tysięcy użytkowników internetu?! Bardzo wielu! Niebawem to prawo dostaną tylko najwięksi!

Walczmy z tym! Budujmy silną i niezależną Polskę!

%d bloggers like this: