Niemcy powinni przepraszać przy każdej okazji!

Mija 80 lat od największego konfliktu zbrojnego w historii świata. Mimo, że od oficjalnych obchodów miną już jakiś czas to niemiecka prasa dalej zastanawia się czy prezydent Niemiec Frank-Walter Steinmeier nie przepraszał zbyt wiele razy…

Przywódca III Rzeszy- Adolf Hitler.

II wojna światowa pochłonęła blisko 80 mln. ludzi, inne szacunki są jeszcze bardziej przerażające, 100 mln istnień ludzkich! Gdyby wyliczyć wszystkie straty wojenne spowodowane przez Niemcy i cudem chcieli by je spłacić to musieli by zapewne sprzedać swój kraj i to dwukrotnie…

Niemcy powinni płacić nie tylko za straty materialne tej wojny… powinni płacić za metody jej prowadzenia. Nikt nigdy w historii świata nie dokonał tak wyrafinowanej rzezi i na taką skalę jak Niemcy. Dla Niemiec nie było żadnych świętości, nie hamowali się przed niczym. Gdy umierałeś od strzału, to była najlepsza śmierć tej wojny. Niech świat nie zapomina o prowadzonych testach na ludziach, obozach zagłady oraz eliminacji ludności tylko i wyłącznie ze względu na rasę.

Pamiętajmy, że Niemcy mieli plan za tysiąc lat… Tam nie było miłości dla sąsiednich krajów, ich miało nie być….

Niemcy powinni przepraszać świat każdego dnia i przy każdej okazji… Niemcy do dziś prowadzą wojnę informacyjną względem Polski. Nie przez przypadek w mediach zachodnich oraz niemieckich mamy do czynienia z ,,polskimi obozami zagłady,, co jest sprzeczne z prawdą historyczną. Polskę obarczono niemieckimi obozami zagłady na terenie Polski nie tylko ze względu na najlepszy punkt w Europie do przetransportowania wszystkich tych, których należy zabić, ale też plan B na wypadek gdyby coś miało puść nie tak. Niemcy przez całą wojnę wykazywali się ogromną inteligencją i umiejętnościami taktycznymi, do czasu kiedy to ich przywódca Adolf Hitler przez coraz większe dawki leków jakie przyjmował. Powoli tracił kontrolę nad tym co się dzieje.

Niemcy za każdą ofiarę, za każdy mord powinien przepraszać do końca! Nie ma znaczenia czy to już 80, 100 czy 200 rocznica II wojny światowej. Niemcy powinni się kajać każdemu narodowi, który skrzywdził a przede wszystkim nie mieć możliwości decyzyjnych w budowaniu dzisiejszej Europy.

W ramach przeprosin, my Polacy bardzo chętnie przyjmiemy to co Niemcy od nas ukradły! Meble, ubrania, biżuterie, obrazy, dzieła sztuki, książki oraz rękodzieła… Większość z nich do dziś zarabia w niemieckich muzeach lub pięknie prezentuje się w ich prywatnych domach.

Obraz zniszczonej Warszawy 1945 rok.

Niemcy do dziś nie mają honoru i udają, że problemu nie ma… mimo 80 lat nadal uważają, że powinni mieć decydujący głos w Europie. Gdy, któryś z polskich polityków głośno powie, o złodziejstwie Niemiec podczas II wojny światowej to odzywa się inna strona, która twierdzi że to nie dyplomatyczne… Musimy pamiętać, że ze złodziejami nie ma dyplomacji, złodziejowi zawsze trzeba przypominać, że nim jest póki nie przyzna się do winy, odpokutuje i nie naprawi wyrządzonej szkody.

3 komentarze

  1. Na tej samej zasadzie moglibyśmy domagać się przeprosin i zwrotu zagrabionego mienia od Rosji i Szwecji, które to państwa także rujnowały, trzebiły i grabiły nasz kraj. Nasze dzieła sztuki i zabytki kultury do dzisiaj są ozdobą niejednej ich kolekcji…

  2. Witaj Wojtku, dokładnie tak samo myślę, choć jak sam widzisz Niemcom daleko do pokory. Ciągle są naszymi wrogami . Zmieniły się tylko metody prowadzonewj z Polską i Polakami wojny. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz