Kolejna odsłona akcji PANDORA.

Już niebawem możemy spodziewać się kolejnej akcji skierowanej przeciwko poszukiwaczom za całej Polski. Wstępne informacje wskazują na wiosnę 2020 roku.

Znalezione obrazy dla zapytania pandora akcja

Ze wstępnych informacji do jakich dotarłem akcja Pandora ma odbyć się wiosną 2020 roku. Jak cała akcja ma wyglądać i czego można się spodziewać przedstawię poniżej.

Jak wszyscy dobrze wiemy każda akcja ma na celu eliminację poszukiwaczy oraz kolekcjonerów zabytków do których istnieje podejrzenie, że zabytki pozyskali w sposób nielegalny.

Każda z akcji ma przynieść lepszy skutek od poprzedniego ponieważ statystyki w tym przypadku muszą rosnąć więc można spodziewać się większej ilości odwiedzin w stosunku do poprzednich akcji.

Akcja ma polegać na przeszukaniu miejsca zamieszkania osoby podejrzanej oraz sprawdzeniu sprzętów mogących posłużyć za dowód w sprawie. Telefon, komputer może być sprawdzony w celu sprawdzenia czy to właśnie na nich są dowody na nielegalnie pozyskane zabytki. Na komputerze czy telefonie mogą znajdować się zdjęcia pochodzące z poszukiwań co w tym przypadku mogą być gwoździem do trumny. Niestety Policja nie jest przeszkolona w zakresie zabytków więc może zabezpieczać wszystkie przedmioty, które mogą wyglądać na zabytki.

Akcja Pandora prowadzona jest na terenie prawie całej Europy. Polska jak na razie prowadzi w statystykach zabezpieczenia przedmiotów mogących stanowić przedmioty zabytkowe. We wszystkim musimy być najlepszy więc można spodziewać się jeszcze większej akcji. Zatrzymywać więcej, więcej sprawdzać i jak najwięcej zabezpieczać. Statystyki muszą się zgadzać.

TVP Info o akcji Pandora.

Wszystko byłoby w porządku gdyby osoby, które dokonują przeszukania miały jakiekolwiek pojęcie o tym na co należy zwracać uwagę i co to jest zabytek. Zatrzymują wszystko bez jakichkolwiek hamulców. Przedmioty znalezione legalnie w Anglii? Zabierają wszytko! Nie ma nawet osoby, odpowiedzialnej za ten stan rzeczy aby określić co jest zabytkiem. W majestacie prawa okrada się ludzi i nikt na to nie reaguje. Polecam tego typu czynności skarżyć do Strasburga a w Polsce za naruszenie dobrego imienia i dóbr osobistych.

Życzę wszystkiego co najlepsze! Nie poddawajcie się i nigdy nie dajcie się tłamsić!

Pozdrawiam.

Dodaj komentarz