Poszukiwacz zginął przez słuchawki wykrywacza

27-letni poszukiwacz z Rosji zginął pod kołami pociągu podczas przechodzenia przez tory. Śledztwo wykazało, że podczas przecinania torowiska mężczyzna miał założone słuchawki na uszy, które uniemożliwiły mu usłyszenie nadjeżdżającego pociągu.

Znalezione obrazy dla zapytania он умер в лесу под колесами поезда

Do zdarzenia doszło 11 stycznia tego roku w miejscowości Dzierżyńsk w Rosji. Mężczyzna prawdopodobnie chciał przejść przez tory na drugą stronę lasu. Nie zachował należytej ostrożność przez co doszło do wejścia bezpośrednio pod pociąg. Mężczyzna zginął na miejscu.- podaje TV Centr.

Kliknij i skorzystaj z oferty sklepu

W toku prowadzonego śledztwa prowadzonego przez policję w Dzierżyńsku ujawniono, że to mężczyzna jest winny tragedii przez własną nieuwagę. Przechodząc przez tory nie zdjął słuchawek, których używał przy korzystaniu ze swojego wykrywacza.

Miejsce w którym doszło do tragedii.- Google Maps

Śledczych zaskoczył fakt, że w odpowiednim czasie mężczyzna nie ściągną słuchawek mimo, że znajdował się na torowisku, które mogło tylko wzbudzać urządzenie i właśnie to mogło zagłuszać odgłosy pociągu.

Policja kolejny raz apeluje aby nie korzystać ze słuchawek podczas przechodzenia przez tory lub przejścia dla pieszych. Noszenie słuchawek w miejscach ruchu pojazdów stanowi ogromne zagrożenie i bardzo często kończy się śmiercią.

Sprawa niebawem powinna zostać umorzona ze względu na ujawnione dowody, które wskazują że to mężczyzna nie zachował szczególnej ostrożności i doprowadził do własnej śmierci.

Mimo,że słuchawki w wykrywaczach bardzo często pomagają nam usłyszeć coś czego na zwykłym głośniku usłyszeć trudno warto zwracać w jakich miejscach je używamy. Pamiętajmy, ale podczas samotnych poszukiwań rozglądać się i zwracać uwagę na otoczenie.

Dodaj komentarz