Do tej pory odcinała się od swojego dziadka. Jednak gdy zaczęła pojawiać się w mediach. Wścibscy dziennikarze znaleźli jej konto na Facebooku i tak straciła swoją prywatność.

Chociaż wnuczka Stalina wygląda groźnie – prowadzi spokojne życie. Fot. Twitter.com/Pavel Pryanikov (2016)

Dzięki temu wiemy, że Chrese Evans w niczym nie przypomina swojego dziadka. Ma 49 lat i mieszka w Portland w amerykańskim stanie Oregon. Jest buddystką i fanką staroci. Prowadzi nawet własny sklep, w którym je sprzedaje. Ma wiele tatuaży i kolczyków. Można nazwać ją ostrą babką, ale odcina się od zbrodni na ludzkości, których winny jest ojciec jej matki.

Twierdzi, że przewiduje przyszłość

Swietłana Alliłujewa, jedyna córka Józefa Stalina, wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych w latach 60., zaczynając swoją wyprawę od Indii, gdzie chciała pochować prochy swojego męża. Tam wystosowała do rządu USA prośbę o azyl, który ostatecznie otrzymala. W Stanach poznała swojego kolejnego męża, architekta Wiliama Wesleya Petersa. Ze związku z nim narodziła się jej jedyna córka, Olga.

 Fot. Twitter.com/Pavel Pryanikov (2016)

Córka Stalina po tym, jak znalazła się na terenie Stanów Zjednoczonych zaczęła jednoznacznie potępiać zbrodnicze działania swojego ojca, co bardzo nie podobało się władzom ZSRR. Jeśli zaś chodzi o Olgę, to ta przez pewien czas żyła w przekonaniu, że jej dziadek był jednym ze zwycięzców drugiej wojny światowej, obok Winstona Churchilla i Franklina Delano Roosevelta. Gdy matka w końcu wyjawiła córce prawdę, ta odcięła się od swojej przeszłości.

Ostatnio znacząco zmieniała styl. Choć lubi wracać do poprzednich i bardziej ekstrawaganckich

Chrese Evans w 2016 roku udało się pokonać nowotwór piersi. To właśnie wtedy ujawnić się miały jej rzekome zdolności paranormalne. Kobieta, która dziś mieszka w Portland. Twierdzi, że potrafi przewidywać przyszłość. Jej specjalnością jest przepowiadanie zbliżających się trzęsień ziemi. Jak twierdzi, kilka dni przez wydarzeniem we śnie widzi mapę, a jej palec sam wskazuje wtedy miejsce, w którym niebawem dojdzie do kataklizmu. Kobieta przepowiedzieć miała trzęsienie ziemi w Meksyku oraz erupcję wulkanu Agung na wyspie Bali. Oprócz prognozowania katastrof naturalnych Evans zajmuje się również poszukiwaniem zaginionych osób, podobnie jak nasz rodzimy Krzysztof Jackowski.

Wnuczka Stalina Chrese Evans z matką – Swietłaną Alliłujewą

Jeśli zaś chodzi o samego Józefa Stalina, wnuczka podobno miała z nim już kontakt za pośrednictwem zaświatów. Co więcej, tajemne moce powiedziały jej, kiedy dojdzie do zapowiadanego również przez innych profetów wybuchu trzeciej wojny światowej. Jej proroctwo różni się jednak dość znacząco od tych autorstwa Baby Wangi czy Nostradamusa. Zdaniem Chrese Evans trzecia wojna światowa rozpocznie się w chwili, gdy dojdzie do zniszczenia daczy jej dziadka, zlokalizowanej w Kuncewie nad brzegiem rzeki Moskwa. To właśnie tam zmarł Józef Stalin.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.