Nie ma na świecie człowieka, który nie ma swojego sobowtóra. Gdzieś na świecie znajdzie się ktoś podobny do nas. Zobacz niezwykłe zdjęcia sobowtórów znanych osób. I nie zawsze takim sobowtórem jest człowiek.

Adolf Hitler

Barack Obama

Ilham Anas to 40-letni fotograf z Indonezji, którego życie zmieniło się całkowicie, kiedy jego przyjaciele zauważyli jego podobieństwo do 44. prezydenta USA. Mężczyzna postanowił skorzystać ze swojego wyglądu i zaczął podróżować po całym świecie. Tym sposobem zdobył wystarczająco dużo pieniędzy na nowy dom i edukację dla swoich dzieci.

Donald Trump

Trump i kukurydza
Trump i Pani z telewizji

Leonardo Di Caprio

Za wschodnią granicą żyje także odpowiednik Leonardo Di Caprio

George Clooney

George Clooney i Pan z metra w Turcji

Hugh Laurie

Damska wersja Jaya-Z

Ed Sheeran

Jason Statham

Mistrz sztuk walki Kostas Karipidis i aktor Ben Kingsley

Orlando Bloom

Także Orlando Bloom należy do klanu nieśmiertelnych. Wystarczy porównać jego zdjęcie z fotografią Nicolae Grigorescu – wybitnego rumuńskiego malarza, żyjącego w latach 1838-1907. I nagle wszystko staje się jasne!

Christian Bale

Peter Dinklage

Jeden z najbardziej znanych na świecie aktorów cierpiących na karłowatość. A znany nie dzięki niskiemu wzrostowi, lecz wybitnemu talentowi, który podziwiać możemy nie tylko w genialnym serialu „Gra o tron”, ale też w innych ciekawych produkcjach, jak np. filmach „Dróżnik”, „Zgon na pogrzebie” czy „Opowieści z Narnii”.

Andrew Garfield

Wszyscy fani Spider-Mana doskonale znają Andrew Garfielda, który już dwukrotnie wcielał się w rolę Człowieka-Pająka. Trudno jednak nie zauważyć, że aktor jest dziwnie podobny do młodego Lwa Trockiego, rosyjskiego rewolucjonisty z czasów rządów Stalina.

Mark Zuckerberg

Z kolei Mark Zuckerberg – król Facebooka – najwidoczniej nosił kiedyś imię Filip IV i był królem Hiszpanii. Cóż, najwyraźniej niektórzy w każdym wcieleniu muszą rządzić…

Robin Williams

Zmarły w 2014 roku wspaniały aktor na zawsze będzie żywy w pamięci swoich fanów. To zdjęcie „udowadnia”, że jest on nieśmiertelny także z innego powodu. Najwyraźniej już w połowie XIX wieku pod jakże mało oryginalnym „pseudonimem” John Brown walczył o wyzwolenie niewolników na południu Stanów Zjednoczonych…

Justin Timberlake

Eddie Murphy

Niezapomniany Axel Foley z „Gliniarza w Beverly Hills”, raz gruby, raz chudszy, Pluto Nash, a nawet Osioł ze „Shreka”. Tak, wiele twarzy ma Eddie Murphy.

John Travolta

Ostatnio więcej słyszy się o skandalach z udziałem aktora, niż o ciekawych projektach filmowych, do których byłby angażowany. Jakoś media zapominają dorzucić najciekawszej informacji – że John Travolta żył już w 1860 roku! To właśnie wtedy zrobione zostało zdjęcie, które możecie tu zobaczyć.

Nicholas Cage

Bruce Willis i generał Douglas MacArthur

Sylvester Stallone i papież Grzegorz IX

Władimir Putin

Macaulay Culkin i młody Władymir Putin

Ronaldinho

Zach Galifianakis i Louis Vuitton

Jack Gleeson i popiersie Kaliguli

Roman Kłosowski i Andrzej Duda

Młody Jarosław Kaczyński i Marco Hofschneide

Michal Szczerba i Rick Moranis

Anna Fotyga i Marty Feldman

Marek Suski i jeden z bohaterów bajki

Adam Szejnfeld i Marlon Brando z Ojca Chrzestnego

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.