Każdy wynalazek ma za zadanie ułatwiać życie codzienne każdego człowieka. W latach 90. XX wieku w Japonii na szeroką skalę prezentowano wynalazki, które dla wielu mogą wydawać się zupełnie zbędne a nawet idiotyczne. Zapraszam do obejrzenia kilku z nich.

1. Czyścik

Strój dla niemowlaka, który może pomóc w utrzymaniu porządku w mieszkaniu. Wystarczy wypuścić malca a robota robi się sama.

2. Kropla na wagę złota

Kupujesz drogie kropelki do oczu? Aby ich nie zmarnować ten wynalazek będzie dla Ciebie wybawieniem. Lek trafi tam gdzie powinien.

3. Blokada

Nie ma nic gorszego niż włosy w zupie gdy zaczynasz delektować się jej smakiem. Ten wynalazek pomoże Ci zadbać nie tylko o zdrowe żywienie, ale również zaoszczędzisz dużo pieniędzy na szampony.

4. Idealne usta

Perfekcyjny makijaż to podstawa. Ten wynalazek pomoże niejednej kobiecie. Twoje usta jeszcze nigdy nie były tak perfekcyjnie uwydatnione.

5. Aparat wycieczkowy

Jesteś na wycieczce i chcesz uwiecznić jak najwięcej niesamowitych miejsc? Ten wynalazek pomoże Ci udokumentować wszystko bez obracania głową. Kilka kliknięć i cały album zapełniony pięknymi fotografiami.

6. Parasol ochronny

Parasol z przezroczystą kotarą może przydać się każdemu kto boi się ochlapania przez nadjeżdżający pojazd. A jaka oszczędność na pralni….

Dziś również mógłby być popularny. Masz kwarantannę i nie chcesz narażać innych? To coś dla Ciebie.

7. Woda na wagę złota

Wysokie rachunki za wodę a kwiaty w domu trzeba jakoś podlać? To idealny wynalazek dla tych, którzy chcą oszczędzić pieniądze. Niestety niewskazany dla osób, które nie mogą dźwigać.

8. Parasol na głowę

Już nigdy nie będziesz narzekać, że cierpną Ci ręce trzymając parasol. Wynalazek przydatny gdy niesiesz torby wypchane zakupami.

9. Wspomagacz drzemki

Zaczynasz dzień o 4.30 rano i musisz dojechać do pracy komunikacją publiczną wiele kilometrów. Ten pomysłowy wynalazek sprawi, że będziesz mógł spokojnie się zdrzemnąć bez obaw o utratę zębów.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.