Już na wstępie chciałbym uprzedzić Wasze pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości. Nie, tych portretów nie rysował Stevie Wonder…

Kliknij i zobacz więcej!

Policja w Victorii poszukuje dżentelmena, który pasuje do powyższego portretu pamięciowego w związku z atakiem z użyciem ostrego narzędzia. No to życzymy powodzenia w próbie odnalezienia człowieka o twarzy globusa.

Kliknij i zobacz więcej!

 Albo to uderzające podobieństwo jest czystym przypadkiem, albo ten prezenter będzie musiał parę rzeczy wyjaśnić miejscowej policji. 

Kliknij i zobacz więcej!

 Kiedy Kory Wakefield, 150-kilogramowy reprezentant liceum z Leadington w futbolu amerykańskim, stwierdził, że został porwany w czasie drogi do szkoły, policja z miejsca przystąpiła do sporządzenia portretu pamięciowego. Według zeznań Wakefielda został on zmuszony do wożenia swojego porywacza przez cztery godziny. Dziewczyna poszkodowanego otrzymała dwa SMS-y o treści „HLP” i „HELP”, po czym skontaktowała się z lokalnym posterunkiem policji. By „zwiększyć” szanse złapania bandziora, który notabene zostawił swoje odciski palców na tapicerce samochodu, policja opublikowała jego… karykaturę.

Kliknij i zobacz więcej!

Co to jest do ciężkiej cholery? Facet w szaliku czy facet z wyjątkowo grubą szyją?

Kliknij i zobacz więcej!

 Nieważne czy podejrzany rzeczywiście jest poszukiwanym mordercą, czy nie – i tak powinien stanąć przed sądem. Te wąsy i to afro przyprawią każdego o dreszcze. Policja uważa, że może to być kobieta przebrana za mężczyznę.

Kliknij i zobacz więcej!

 Po tym, jak pewien bandyta włamał się do domu karykaturzysty Billy’ego „Weg” Greena, ten 82-letni artysta w kilka sekund sporządził jego portret pamięciowy. Piętnaście minut później patrol policji ujął podejrzanego… 

Kliknij i zobacz więcej!

 Oto portret pamięciowy mężczyzny, który okradł sklep z literaturą dla dorosłych w Issaquah w stanie Waszyngton. Taki opis podali pracownicy sklepu, którzy byli widocznie bardziej przestraszeni oczami napastnika niż jego bronią.

Kliknij i zobacz więcej!

  Czy to jest czapeczka z czubeczkiem? Cóż, jeśli tak, to chyba nie powinno być zbytniego problemu ze złapaniem napastnika.

Kliknij i zobacz więcej!

 Najbardziej przydatny portet pamięciowy, jaki kiedykolwiek stworzono.

Kliknij i zobacz więcej!

 Portret powyżej jest raczej nieprecyzyjny. Został sporządzony na podstawie opisu 98-letniej wdowy, którą ten mężczyzna oszukał metodą „na wnuczka”. Koło 40-tki, gładko ogolony, wąski podbródek – aha, i miał na głowie czapkę bejsbolówkę.

Kliknij i zobacz więcej!

  Tego podobno nie złapali…

Kliknij i zobacz więcej!

Oto mężczyzna, który napadł na bank w hrabstwie Owen. Jeszcze go nie złapali… Być może zamienił się w nietoperza i odleciał…

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.